Kort verslag DOE-dag jacht

Sep 25, 2023 | Jacht, Nieuws, Stabijhoun, Wetterhoun

In het mooie Tull en ’t Waal was gisteren het eerste jachtevenement van onze vereniging: de DOE-dag jacht. Het was een kennismaking met alledrie de disciplines van de jacht, te weten veldwerk, apporteren en zweetwerk. De deelnemers waren voorjagers met een Stabijhoun, Wetterhoun en Drentse Patrijshond.
DOE staat voor doen, ontwikkelen en ervaren. En dat was het letterlijk. Aan het einde van de dag zaten alle koppies behoorlijk vol en konden de voorjagers en honden naar huis met heel wat indrukken en plannen.
Dank aan de trainers Petra Halbertsma (veldwerk), Susan Nooijen (zweetwerk) en Lilian Solleveld (apporteren) voor de workshops die jullie hebben verzorgd! En dank aan alle deelnemers voor jullie aanwezigheid en gezelligheid! Graag tot de volgende gelegenheid!
Een uitgebreid verslag van een deelnemer volgt later in onze nieuwsbrief.